2021./2022.

ŠKOLA PLIVANJA 3. I 4. RAZREDA

Škola plivanja u Krapinskim toplicama 3. i 4. razred.

HRVATSKI OLIMPIJSKI DAN

2020./2021.

Majčin dan

Tjedan "Vlaka u snijegu"

Tjedan "Vlaka u snijegu" - PŠ Hromec, 3. r.

Ovaj smo tjedan obilježili dječjim romanom "Vlak u snijegu", autora Mate Lovraka. Čitali smo, razgovarali, rješavali različite zadatke, crtali naslovnicu romana i predstavili se u ulozi svog najdražeg lika. Na kraju tjedna u razred smo "doveli" i kino (kad već ne možemo u pravo kino). "Kupili" smo ulaznice, zauzeli svoja mjesta te uz kokice odgledali i film "Vlak u snijegu", redatelja Mate Relje.

Bilo nam je baš zabavno!

Učiteljica Martina Belošević, 3. r. - PŠ Hromec

DAN RUŽIČASTIH MAJICA

Fašnik u 2.razredu

RADOVI UČENIKA

Školski medni dan

ŠKOLSKI MEDNI DAN SMO OBILJEŽILI
7.12. NA DAN SV. AMBROZIJA, ZAŠTITNIKA PČELARA.
NAKON KRAĆEG  PREDAVANJA  UČENICI 1. RAZREDA SU DOBILI  MED KOJEG SU  SAKUPILE PČELE PČELARA  PČELARSKE UDRUGE "MEDENI" IZ PREGRADE.

I to je to za 2019.-2020. , otišli smo online.

MAŠKARE 1. RAZRED

MAŠKARE 2. RAZRED

MAŠKARE 3. RAZRED

MAŠKARE 4. RAZRED

Valentinovo

Dan sigurnijeg interneta - 11. 2. 2020.

Vožnja vlakom, posjet Općini Đurmanec, EKO predstava

BOŽIĆNA PRIREDBA

U utorak, 17. 12. 2019. u Područnoj školi Hromec je održana tradicionalna  priredba pod nazivom Prosinačke svečanosti.

Učenici su u blagdanskom ugođaju kroz pjesme, recitacije i igrokaze proslavili Nikolinje, nadolazeći Božić i Novu godinu.
Priredbi su uz roditelje i mještane prisustvovali ravnatelj i pedagoginja naše škole, načelnik općine, te vjeroučiteljica i župnik.
Najveće uzbuđenje izazvao je dolazak djeda Božićnjaka koji je djeci podijelio darove, a za kraj su se svi zajedno fotografirali.

ORAŠAR, KAZALIŠTE TREŠNJE

TERENSKA NASTAVA UČENIKA 3. RAZREDA, KRAPINA

DANI KRUHA NA HROMCU

IZVANUČIONIČKA NASTAVA 4. RAZREDA

1.10. učenici 4. razreda bili su na izvanučioničkoj nastavi u okolici škole. Polazište nam je bila škola, a odredište na brdu Posilovići u Hromcu. Dok smo se penjali uočavali smo jesenske promjene u prirodi. Prije nego smo došli do odredišta ljubazni domaćini zaselka Posilovići ponudili su nas sokom i kolačima. Neki su čak pauzu iskoristili za skakanje na trampolinu. Nakon okrepe stigli smo do odredišta i u podnožju promatrali našu školu i objekte uz glavnu cestu i željezničku prugu.

POSJET UČENIKA 1. RAZREDA KRAPINSKIM POLICAJCIMA

Dani kajkavske riječi Zlatar 2019

JUMICAR

OLIMPIJSKI DAN

17. FAŠNIK

16. DAN RUŽIČASTIH MAJICA, 27.2.

15, MEĐUNARODNI DAN GLAGOLJICE I GLAGOLJAŠA, 22.2.

14. Valentinovo

13 BOŽIĆNA PRIREDBA

GALERIJA SLIKA

12. Medni dan

11. Prosinački radovi

10. TERENSKA NASTAVA / KRAPINA-SJEDIŠTE ŽUPANIJE

9. DAN SJEĆANJA NA VUKOVAR

8. SVI SVETI

7. DAN KRAVATE

6. DANI KRUHA

5. Dani kajkavske riječi Zlatar 2018.

Učenica 4. razreda naše škole Kiara Vešligaj sudjelovala je na likovnoj manifestaciji Čovjek čovjeku u sklopu Dana kajkavske riječi Zlatar 2018. pod pokroviteljstvom Školske knjige i časopisa Modra lasta. Tom prigodom je 29. rujna, u Osnovnoj školi Ante Kovačića u Zlataru, otvorena izložba nagrađenih likovnih radova i dodjela priznanja autorima i voditeljima, diploma školama i nagrada pokrovitelja.

4. IZVANUČIONIČKA NASTAVA 4. RAZREDA

26. 9. učenici 4. razreda bili su na izvanučioničkoj nastavi u okolici škole. Polazište nam je bilo na igralištu škole, a odredište na brdu Posilovići u Hromcu. Dok smo se penjali uočavali smo jesenske promjene u prirodi. Zadatak nam je bio promotriti prirodno-zemljopisna obilježja našeg zavičaja: reljefne oblike, biljni i životinjski svijet, te čime se ljudi bave - gospodarstvo. Prije nego smo došli do odredišta ljubazni domaćini zaselka Posilovići ponudili su nas sokom, jabukama i bombonima. Nakon okrepe stigli smo do odredišta i u podnožju promatrali našu školu i objekte uz glavnu cestu i željezničku prugu. Nakon takve nastave u prirodi učenici s veseljem očekuju nove sadržaje o brežuljkastim krajevima naše domovine.

3. POSJET PP KRAPINA, 1. RAZRED

26. 9. učenici 1. razreda su posjetili PP Krapina, te saznali mnogo novih stvari o policijskom poslu.

2.JUMICAR, 2. RAZRED

U četvrtak 20.9.su učenici 2.razreda sudjelovali u Programu prometne kulture za najmlađe JUMICAR. Svoje aktivnosti u promicanju sigurnosti ljudi su nam prezentirale djelatnice Crvenog križa Krapina, te vatrogasci iz Đurmanca i policajci iz Krapine

1. OLIMPIJSKI DAN

U srijedu, 12.9.smo u školi  obilježili Olimpijski dan.
Bijela boja na pozadini olimpijske zastave simbolizira mir među ljudima, stoga su  svi učenici odjenuli majicu bijele boje.

Nakon šetnje smo zaigrali nekoliko igara u kojima je bila važna  spretnost i dobra zabava a ne pobjednik.

GALERIJA SLIKA

« Ožujak 2024 »