Valentinovo!

Autor: Vlatka Antolić, 13. 2. 2015.

Svi smo uzbuđeni! Ljubavne porukice su predane, kako li će samo reagirati, hmm...

Povodom Valentinova, 14.02., učenici naše škole organizirali su uređenje svih prostora u školi. U uređenju su sudjelovali učenici medijske kulture: Tea Krsnik, Patricija Šafranko, Petra Makar, Petra Kunštek, Lucija Smiljanec, Božica Šafranko, Lorena Novak, Petra Posilović, Karlo Vincelj, Marko Varjačić, Lara Varjačić, Antonija Lamot, Lucija Peček, Kristina Varjačić, Veronika Belošević, Karolina Cesarec, Dolores Završki i Mirela Filipčić te sedmašice Anja Antolić, Petra Klasić, Lorena Pracaić i Karolina Nežmah. Da bi ojačali svoje snage, učenici su se podijelili u skupine. Svaki učenik radio je svoj dio posla. Antonija, Lucija Smiljanec i Veronika uređivale su „ljubavni sandučić“ dok su Dolores, Petra Kunštek, Petra Makar i Lara ukrašavale plakate. Tei se pomaknuo crtež pa je u pomoć uskočila Karolina i tako popravila stvar. Patricija i Božica izrađivale su srca od papira kojima su poslije Marko i Karlo napravili veliko srce ispred knjižnice u kojem je pisalo „Sretno Valentinovo“. Dječacima nije išlo u oblikovanju tog srca  pa im je Lucija Peček davala savjete kamo koje srce staviti. Svim učenicima u pomoć su skakale Petra Posilović, Lorena, Kristina i Mirela. 13. veljače našu školu obilazili su „ljubavni poštari“. Za svakog učenika/učenicu se pronašlo barem jedno lijepo pismo.

Lucija Peček