Obavijest o početku nastave u školskoj godini 2022./2023.

Autor: Vlatka Antolić, 2. 9. 2022.

Dragi učenici i dragi roditelji,

Nastava u školskoj godini 2022./2023. započinje nam u ponedjeljak, 5. rujna 2022. godine,  u 8 sati za učenike matične škole i područne škole Hromec. U područnoj školi Macelj nastava uobičajeno započinje u 7:45 sati, a u područnoj školi Putkovec u 8:45 sati. Nastava za učenike PŠ Putkovec organizirana je u matičnoj školi u Đurmancu.
smiley

Prijevoz učenika tijekom ovoga tjedna organiziran je slično kao i prethodne godine. U narednim tjednima moguća je promjena voznog reda, o čemu će učenici i roditelji biti pravovremeno informirani.  Raspored prijevoza nalazi se na poveznici: PRIJEVOZ

Prvi dan nastave, učenici prvoga razreda zajedno sa svojim roditeljima okupljaju se u prostoru škole gdje će za prvašiće biti organizirani prijem te će roditelji dobiti sve potrebne informacije za nastavak školovanja. Svi ostali razredi prvi sat imaju sat razrednika u svojim matičnim učionicama:

5.a razred- učionica hrvatskog jezika

5.b razred- učionica engleskog jezika

6.a razred- učionica glazbene kulture

6.b razred- učionica tehničke kulture

7.a razred- učionica matematike

7.b razred- učionica geografije

8.a razred- učionica kemije

8.b razred- učionica fizike

Drugi sat učenici predmetne nastave ostaju u matičnim učionicama te imaju onaj predmet koji predaje njihov razrednik. Nastava će u ovoj školskoj godini biti organizirana kabinetski što znači da učenici više nisu u matičnim učionicama već ih mijenjaju po predmetima. Raspored sati je u prilogu.

Udžbenici i ostali radni materijali nalaze se u školi te će ih učenici zajedno sa izjavama preuzeti u ponedjeljak. Svi učenici neka obavezno donesu sa sobom prazne školske torbe kako bi mogli knjige odnijeti kući.

Prvi dan nastave organizirana je prehrana za sve učenike.

Svim učenicima želimo puno sreće i uspjeha u novoj školskoj godini!

Priloženi dokumenti:
raspored_sati_-_prvi_dan_nastave.docx (13.10 KB)