U knjižnici je održana još jedna kreativna radionica čitanja i stvaranja, namijenjena štićenicima Udruge Osit, volonterkama – našim bivšim učenicama, te sadašnjim učenicima naše škole. Radionicu je s velikim entuzijazmom vodila knjižničarka, koja je okupljenima pročitala prigodnu i toplu priču pod nazivom Božićno čudo. Nakon čitanja, sudionici su zajednički razgovarali o važnim porukama priče, poput ljubavi, zajedništva i čarolije blagdana, dijeleći svoje dojmove i iskustva.

Nakon inspirativnog razgovora, radionica je nastavila u stvaralačkom duhu. Sudionici su, u paru, izrađivali razne dekorativne predmete – od ukrasa za bor do malih rukotvorina kojima smo ukrasili knjižnicu. Vesela atmosfera, kreativni rad i blagdanski ugođaj ispunili su prostor knjižnice, stvarajući nezaboravne trenutke za sve sudionike.

Pročitajte još

Podjela svjedodžbi

Podjela svjedodžbi

Svečana podjela svjedodžbi održat će se 29. 6.2026. u 9h za sve učenike od 1. do 7. razreda 30.6.2026.  u 18h za učenike 8. razreda Pozivamo roditelje učenika 8. razreda da nam se pridruže u 18h na završnoj podjeli svjedodžbi kako bismo zajedno proslavili uspješan...

Skip to content