Učenici OŠ Đurmanec i sve tri područne škole ove su godine na poseban način proslavili Valentinovo. Kroz cijeli tjedan u školama su bili postavljeni ljubavni sandučići u koje su učenici mogli ubacivati pisma, poruke i čestitke za svoje prijatelje, simpatije i učitelje.

Vrhunac ove lijepe tradicije bio je u petak, 14. veljače, kada su naši veseli ljubavni poštari i poštarice krenuli u raznošenje pisama i poklona po učionicama. Osmijesi, uzbuđenje i veselje ispunili su hodnike škole, dok su učenici s nestrpljenjem iščekivali svoje poruke.

Ova kreativna i srdačna aktivnost uljepšala je Valentinovo svim učenicima i potaknula ih na izražavanje lijepih riječi i osjećaja. Veselimo se nastavku ove divne tradicije i iduće godine!

Pročitajte još

Podjela svjedodžbi

Podjela svjedodžbi

Svečana podjela svjedodžbi održat će se 29. 6.2026. u 9h za sve učenike od 1. do 7. razreda 30.6.2026.  u 18h za učenike 8. razreda Pozivamo roditelje učenika 8. razreda da nam se pridruže u 18h na završnoj podjeli svjedodžbi kako bismo zajedno proslavili uspješan...

Skip to content