Županijsko natjecanje Modelarske lige održalo se se 14.3.2025. godine u Konjščini. Na natjecanju je sudjelovalo 18 učenika s time da su dva učenika predstavljala jednu ekipu/školu.

Natjecanje se sastojalo od   izrade složenog praktičnog rada. Oš „Đurmanec“ predstavljale su učenice: Petra Cvrtila iz 7.r  i Jana Ptičar iz 6.r. Nakon provedenog natjecanja učenice su osvojile 5. mjesto. Mentor učenicama bila je Đurđa Zubić, učiteljica savjetnik tehničke kulture.

Čestitamo natjecateljicama i njihovoj mentorici!

 

Pročitajte još

Podjela svjedodžbi

Podjela svjedodžbi

Svečana podjela svjedodžbi održat će se 29. 6.2026. u 9h za sve učenike od 1. do 7. razreda 30.6.2026.  u 18h za učenike 8. razreda Pozivamo roditelje učenika 8. razreda da nam se pridruže u 18h na završnoj podjeli svjedodžbi kako bismo zajedno proslavili uspješan...

Skip to content