Učenici su na kreativan i interaktivan način obradili djelo Emil i detektivi. Kroz igru “lektira iz vrećice” izvlačili su predmete određenim redoslijedom, a svaki predmet simbolizirao je dio radnje priče. Na taj način su učenici prepričavali tijek događaja, pratili Emila na njegovom putovanju i upoznavali glavne likove, pritom razvijajući maštu i kritičko razmišljanje.

Ovaj način rada pokazao se izvrsnim za poticanje sudjelovanja, kreativnosti i ljubavi prema čitanju, a učenici su s veseljem i zanimanjem pratili tijek priče dok su “otkrivali” predmete iz vrećice. Sat je završio razgovorom o prijateljstvu, hrabrosti i timskom radu, glavnim temama romana.

Pročitajte još

Podjela svjedodžbi

Podjela svjedodžbi

Svečana podjela svjedodžbi održat će se 29. 6.2026. u 9h za sve učenike od 1. do 7. razreda 30.6.2026.  u 18h za učenike 8. razreda Pozivamo roditelje učenika 8. razreda da nam se pridruže u 18h na završnoj podjeli svjedodžbi kako bismo zajedno proslavili uspješan...

Skip to content