U našoj školi započeo je ciklus radionica „Sigurno i poticajno okruženje u školama“ koji zajednički provode pedagoginja i edukacijska rehabilitatorica.
Radionice se provode u drugom razredu, a kroz zanimljive i poticajne aktivnosti učenici uče:
• što je sukob, a što nasilje,
• kako razlikovati šalu, ruganje i zlostavljanje,
• kako prepoznati nasilno ponašanje te primjereno reagirati u takvim situacijama.
Cilj ovih susreta je razvijanje međusobnog poštovanja, razumijevanja i stvaranje razrednog okruženja u kojem se svaki učenik osjeća sigurno, prihvaćeno i podržano.
Veselimo se nastavku druženja i učenju kroz igru.
Podjela svjedodžbi
Svečana podjela svjedodžbi održat će se 29. 6.2026. u 9h za sve učenike od 1. do 7. razreda 30.6.2026. u 18h za učenike 8. razreda Pozivamo roditelje učenika 8. razreda da nam se pridruže u 18h na završnoj podjeli svjedodžbi kako bismo zajedno proslavili uspješan...


