U četvrtak su našu školu, OŠ Đurmanec, posjetili štićenici Udruge Osit sa svojim voditeljima. Knjižničarka ih je srdačno dočekala i pročitala im prigodnu priču koja je poslužila kao uvod u kreativnu radionicu koju je za njih pripremila.

Tijekom radionice štićenici su radili u paru s učenicima 7. i 8. razreda. Kroz zajednički rad razvijali su estetiku, finu motoriku i kreativno izražavanje, ali ono najvažnije – stvarali su nove kontakte, družili se i učili jedni od drugih. Cilj radionice nije bio samo stvaranje lijepih radova, već poticanje inkluzije, međusobnog razumijevanja i povezanosti.

Nakon uspješno odrađenog kreativnog dijela, svi smo zajedno zapjevali, razmijenili dojmove te razgovarali o nadolazećim blagdanima u opuštenoj i veseloj atmosferi. Ovakva druženja uvijek nas iznova podsjete koliko smo bogatiji kada se otvaramo jedni drugima i kada zajedno stvaramo lijepe trenutke.

Pročitajte još

Podjela svjedodžbi

Podjela svjedodžbi

Svečana podjela svjedodžbi održat će se 29. 6.2026. u 9h za sve učenike od 1. do 7. razreda 30.6.2026.  u 18h za učenike 8. razreda Pozivamo roditelje učenika 8. razreda da nam se pridruže u 18h na završnoj podjeli svjedodžbi kako bismo zajedno proslavili uspješan...

Skip to content