Završili smo s ciklusom radionica Obiteljskog centra u svim 7. razredima
I ove nastavne godine u suradnji sa stručnim djelatnicama Obiteljskog centra proveden je ciklus preventivnih radionica za učenike sedmih razreda, koordiniran od strane školske pedagoginje.
Tijekom radionica obrađivane su teme važne za svakodnevni život i međuljudske odnose: prepoznavanje i izražavanje osjećaja, ljutnja i kontrola emocija, pritisak vršnjaka, nenasilno rješavanje sukoba, sigurnost djece na internetu te prevencija ovisnosti.
Cilj radionica bio je poticanje razvoja emocionalne samokontrole, unaprjeđenje komunikacijskih vještina te izgradnja pozitivnih i zdravih odnosa među učenicima.
Zahvaljujemo stručnim djelatnicama Obiteljskog centra na suradnji i vrijednom radu s našim učenicima.
Podjela svjedodžbi
Svečana podjela svjedodžbi održat će se 29. 6.2026. u 9h za sve učenike od 1. do 7. razreda 30.6.2026. u 18h za učenike 8. razreda Pozivamo roditelje učenika 8. razreda da nam se pridruže u 18h na završnoj podjeli svjedodžbi kako bismo zajedno proslavili uspješan...


