U sklopu projekta Dan bez veze, učenici su pod vodstvom učiteljice informatike Ljiljane Herceg i pedagoginje Valentine proveli prijepodne u učionici na otvorenom, družeći se i sudjelujući u raznim društvenim, ekipnim i natjecateljskim igrama te zadacima rješavanja problema.
Cilj je bio osvijestiti važnost umjerenog i odgovornog korištenja tehnologije. Tehnologija je korisna i neizostavan dio naše svakodnevice, no jednako je važno pronaći vrijeme za druženje, igru i aktivnosti bez ekrana.
Naši su učenici pokazali da i vrijeme bez mobitela i društvenih mreža može biti itekako zabavno!
Zahvaljujemo Općini Đurmanec koja nas je počastila grickalicama i podržala provedbu projekta.
Na fotografijama pogledajte kako smo se zabavljali!

Pročitajte još

Podjela svjedodžbi

Podjela svjedodžbi

Svečana podjela svjedodžbi održat će se 29. 6.2026. u 9h za sve učenike od 1. do 7. razreda 30.6.2026.  u 18h za učenike 8. razreda Pozivamo roditelje učenika 8. razreda da nam se pridruže u 18h na završnoj podjeli svjedodžbi kako bismo zajedno proslavili uspješan...

Skip to content