Našu školu su u petak posjetili prijatelji iz Udruge Osit. Ugostili smo ih u školskoj knjižnici gdje su ih dočekali učenici 7. i 8. razreda. Posjetitelji su na početku odslušali priču koju im je pripremila knjižničarka, a nakon toga su s učenicima naše škole sudjelovali u likovnim i stvaralačkim aktivnostima. Atmosfera je bila izuzetna opuštajuća pa su sudionici zapjevali i zaplesali. Nastavljamo druženje u veljači, u njihovim prostorijama. Veselimo se ponovnom susretu.      

Pročitajte još

Podjela svjedodžbi

Podjela svjedodžbi

Svečana podjela svjedodžbi održat će se 29. 6.2026. u 9h za sve učenike od 1. do 7. razreda 30.6.2026.  u 18h za učenike 8. razreda Pozivamo roditelje učenika 8. razreda da nam se pridruže u 18h na završnoj podjeli svjedodžbi kako bismo zajedno proslavili uspješan...

Skip to content