Osnovna škola Đurmanec

Županijsko natjecanje iz malog nogometa

Autor: Marta Mijatović, 13. 3. 2020.

Županijsko natjecanje iz malog nogometa održalo se 12. ožujka 2020. godine u Bedekovčini. Naše nogometašice su osvojile prvo mjesto rezultatom 5:0! U nastavku slijedi izvještaj s terena nastavnika Josipa Leljaka i kratki intervju kojeg su provele učenice medijske skupine Lana Klasić i Maja Leljak.

Izvještaj s terena nastavnika Josipa Leljaka:

Izuzetan uspjeh djevojčica naše škole na sportskom polju! Nakon što su bile prve u Županiji na takmičenju iz košarke i sudjelovale na Državnom prvenstvu u Zadru, u četvrtak 12. ožujka 2020. godine osvojile su prvo mjesto u Županiji iz "futsala" (mali nogomet). Takmičenje se  održalo u Srednjoj školi Bedekovčina. Naše su djevojčice u polufinalnoj utakmici efikasnom igrom savladale Pregradu rezultatom 5:0! U finalnoj utakmici protiv škole iz Sv. Križa Začretje naše djevojčice su također bile uspješne.  Agresivnom i efikasnom igrom došle su do željenog cilja. Rezultatom 3:0 osvojile su prvo mjesto i plasirale su se na državno prvenstvo koje bi se trebalo održati u Poreču. Sve su bile odlične a najbolji strijelac bila je Nika Posilović. Sve čestitke djevojčicama!