Prezentacije srednjoškolskih zanimanja i programa u OŠ

Autor: Vlatka Antolić, 8. 3. 2017.

Krapinsko zagorska županija sa partnerima Hrvatski zavod za zapošljavanje Područni ured Krapina, HGK Županijska komora Krapina, OK Krapinsko zagorske županije u suradnji sa srednjim školama Krapinsko zagorske-županije (SŠ Krapina, SŠ Bedekovčina, SŠ Pregrada, SŠ Šudigo, SŠ Zabok) dana 07.03. u OŠ Đurmanec održala je prezentacije srednjoškolskih zanimanja i programa za učenike 8.razreda i njihove roditelje.

Prezentacije učenicima i roditeljima na jednom mjestu nude niz informacija važnih za profesionalni odabir prvog zanimanja.

Prezentacija obuhvaća teme:

1.            KAKO ODABRATI PRVO ZANIMANJE? – predstavnik Hrvatskog zavoda za zapošljavanje Područnog ureda Krapina

2.            Prikaz deficitarnih zanimanja u metalskoj i građevinskoj industriji – kratki film

3.            Prezentacija Obrtničke komore Krapinsko zagorske županije 2017. « ŽELIM BITI MAJSTOR!» – predstavnik OKKZŽ

4.            PREZENTACIJE PROGRAMA SREDNJIH ŠKOLA KZŽ

5.            INFORMATIVNI PULTOVI

Nakon prezentacije, organizira se info-pult pojedinih izlagača na kojima  se učenici i roditelji mogu osobno obratiti, detaljnije se informirati, dobiti informativne materijale, letke i odgovore na svoja pitanja.

Na prvoj prezentaciji prisutne roditelje i učenike pozdravili su župan Željko Kolar, predsjednik Obrtničke komore KZŽ Davor Pleško, predsjednik HGK ŽK Krapina i v.d. predstojnika HZZ-a Područnog ureda Krapina Goran Vukmanić.

Priloženi dokumenti:
Prezentacije_Srednje_skole_2017.pptx (4.65 MB)