Osnovna škola Đurmanec

Oš Rogatec nas je lijepo ugostio...

Autor: Vlatka Antolić, 26. 11. 2015.

...mi ih svejedno pobijedili!

U ponedjeljak, 23.11., nekoliko dječaka iz osmog i šestog razreda odigrali su utakmicu protiv dječaka iz OŠ Rogatec. Utakmica je bila odigrana na gostujućem terenu. Sa igračima je pošlo oko 30-ak navijača koji su pratili cijelu utakmicu te se veselili svakom novom postignutom golu. U Rogatec smo krenuli oko 14:30, a vožnja je trajala oko sat vremena. Kad smo došli ispred dvorane, igrači su otišli u svlačionicu, a navijači su se smjestili u dvoranu gdje je bilo predviđeno da će se utakmica odigrati. Prvu utakmicu odigrali su naši šestaši protiv sedmaša koji su pobijedili pohvalnim rezultatom 3:1. Nakon prve utakmice jedva smo čekali drugu utakmicu kada su naši osmaši pokazali što znaju. Naši osmaši su utakmicu odigrali protiv devetih razreda. Utakmica je bila stvarno napeta jer u desetoj minuti drugog poluvremena gubili smo 2:1, ali u zadnjih nekoliko minuta rezultat se izmijenio te su naši dečki također odnijeli pobjedu rezultatom 3:2. Nakon odigranih utakmica odmah smo krenuli doma. Pred školu smo došli kako je bilo i predviđeno oko 17:30, te smo svoje iskustvo prepričavali roditeljima, te sutradan ostalim učenicima.